Stalo teniso varžybų organizatorius
Header
LIETUVOS ĮMONIŲ LYGA
Header
LIETUVOS ĮMONIŲ LYGA
Header
LIETUVOS ĮMONIŲ LYGA
Header
LIETUVOS ĮMONIŲ LYGA
Header

2018m. / 2019m. sezonas

Šių metų birželio 13 d. baigėsi Lietuvos Stalo Teniso Lygos ( LSTL ) finalinės varžybos. Visas  sezonas buvo itin įtemptas, šio sezono metu buvo net 12 kovų pasibaigusių lygiosiomis (6:6).

A divizione į  ”TOP – 6″  varžybas be konkurencijos pateko Dantistų ir Achemos komandos. Laneda, Giedrola, Rokai ir Imlitex komandos turėjo išsiaiškinti kas toliau kovos dėl prizininkų titulo, o kas baigs sezono varžybas be medalių.

Atkrentamosiose kovose  Laneda susitiko su Giedrolos komanda, kur po itin sunkios ir dramatiškos kovos: rezultatas buvo lygus 6:6, suskaičiavus setus – taip pat buvo lygu, tad teko žaisti lemiamą dvejetų kovą, kur rezultatu 3:2 savo pergalę šventė Lanedos komanda, Giedrolos komandą palikus už prizininkų ribos.

Kita atkrentamųjų varžybų kova vyko tarp Rokų ir Imlitex komandų, kur rezultatas buvo taip pat lygus 6:6, tačiau suskaičiavus setus (22:17) pergalę šventė Rokų komanda.

Prasidėjus pusfinalio kovoms azarto ir pergalės šūksnių taip pat netrūko. Pirma kova vyko tarp Dantistų ir Lanedos komandų, kur ir vėl rezultatas buvo lygus 6:6, suskaičiavus setus taip pat buvo lygu(22:22), tad norint išaiškint nugalėtojų komandą teko žaisti dvejetų žaidimą, kur rezultatu 3:1 pergalę išplėšė Dantistų komanda.

Kita pusfinalio kova buvo lengvesnė – Achema 11:1 laimėjo prieš Rokų komandą.

Kaip ir buvo tikėtasi nuo pat pirmųjų susitikimų dėl medalių užvirė įnirtingas mūšis. Prasidėjęs Achemos ir Dantistų mačas prikaustė visų sirgalių dėmesį.

Prasidėjus mūšiui dėl pirmosios vietos komandos žaidė taškas į tašką, po pirmų vienetų susitikimų rezultatas buvo lygus 2:2. Nieko neišsprendė ir dvejetų kovos, kur žaidėjų poros pasidalino po pergalę, prasidėjus lemiamoms kovoms tapo svarbus kiekvienas laimėtas setas, kaip ir buvo galima tikėtis rezultatas vėl tapo lygus ir teko skaičiuoti laimėtus setus, susumavus rezultatus 2 setų persvara, aukso medaliais pasipuošė jonaviečių Achemos komanda.

Kovos dėl bronzos medalių taip pat buvo atkaklios.  Po pirmo rato ir dvejetų kovų rezultatas buvo 4:4, tačiau antrame rate Lanedos komanda parodė savo pranašumą ir rezultatu 8:4 įveikė Rokų komandą.

B diviziono finalinėse kovose situacija buvo panaši, kaip ir A divizione.

Dėl aukso medalio susitiko viso sezono B diviziono komanda lyderė – Farmo prieš taip pat puikiai žaidusią Eksaro komandą. Rezultatu 8:4 pergalę šventė Farmo komanda.

Kovoje dėl bronzos medalių buvo daugiau aistrų, susitiko NT Grupės komanda prieš šio sezono naujokę INFOWEB komandą. NT Grupė startavo galingai, po pirmo rato įgijo 4 taškų pranašumą (4:0), tačiau pasibaigus dvejetų kovoms rezultatas tapo lygus 4:4, antrame rate tapo svarbus kiekvienas laimėtas setas, nes kova baigėsi lygiosiomis 6:6 ir suskaičiavus laimėtus setus, 2 setų pranašumu džiaugsmingai pergalę šventė NT GRUPĖ.

 

Sveikiname visus dalyvius bei varžybų nugalėtojus !

A divizionas:

I vieta – Achema

II vieta – Dantistai

III vieta – Laneda

IV vieta – Rokai

B divizionas:

I vieta – Farmo

II vieta – Eksaras

III vieta – NT grupė

IV vieta – Infoweb.